Anadolu coğrafyası ve Konya, yüzyıllardır hububat üretiminin adeta merkezi konumunda olmuştur. “Tahıl Ambarı” olarak da anılan Konya, hububat ve mamul madde ihracatında önemli bir yere sahiptir.


Başta buğday olmak üzere Konya da en çok üretimi yapılan hububat türlerini, üretim miktarlarını, hububatta dünyada edindiğimiz yeri, hububat üreticilerinin başarısını bir yere koyduğumuzda Konya tarım konusunda ki yerini tüm Dünya ya kanıtlamıştır.


Türkiye’nin ve Konya’nın tarım alanlarında üretim yapan ve üzerine düşen sorumlulukların bilincinde olan Bergiz Grup tarım sektöründe Tutumlu Hububatçılık ile Konya Kulu da faaliyet göstermektedir.


Konya Kulu da bulunan 8.000.000M2 tarım arazisi ile arpa, buğday, çavdar, çeltik ve yulaf üretimi ile bulunduğu bölgeyi domine etmektedir.


Konya Kulu da çiftçiden ürettiği hububatlarıda alıp satarak hem ekonomiye katkı sağlamakta hem de çiftçi ye fayda sağlamaktadır.


 • BERGİZ GRUP

  Bergiz Grup İnşaat, Havacılık ve Tarım Sektöründe Tecrübemiz ve Kalitemizle Hizmetinizdeyiz.Hizmetlerimiz ve Referanslarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizlere İletişim Araçlarımızdan Ulaşarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

 • KURUMSAL MENÜ

 • SEKTÖRLER

 • BİZE ULAŞIN

  ADRES: Zübeyde Hanım Caddesi No: 34 Beştepe Yenimahalle / Ankara

  TELEFON: +90(312) 360 42 42

  FAX 90(0312) 212 85 85

  E-Posta: info@bergiz.com.tr